Anasayfa > Google Ads Reklamları

Google Ads, Google arama motoru dahil tüm Google servislerinde reklam verilmesini sağlayan dijital reklam platformudur. Daha detaylı olarak açıklamak gerekirse... Google Ads, web siteleri, mobil uygulamalar, YouTube videoları ve diğer içeriklerinde reklam yayınlamak isteyen işletmeler için bir reklam ağı sağlar. Kişiler / İşletmeler, Google Ads aracılığıyla hedef kitlelerine ulaşmak için arama motoru sonuç sayfalarında, web sitelerinde, uygulama mağazalarında ve diğer web sitelerinde reklam gösterebilirler. Google Ads, reklam verenlere çeşitli reklam biçimleri, hedefleme seçenekleri ve ödeme modelleri sunar.

Google sertifikalı uzmanlarımız sizinle birlikte çalışarak reklamlarınızın performansını optimize ederler. Potansiyel müşterilerinizi ve hedef kitlenizi ulaşabilir. Ads reklamları ile dijital gelir elde etmenin yanı sıra marka bilinirliğinizi arttırarak fiziksel mağaza satışlarınızdan daha fazla gelir elde edebilirsiniz. Yerinde hizmet veren işletmeler içinse daha fazla rezervasyon talebi toplayabilirsiniz.

Google Ads Reklam Çeşitleri:

1-) Google Arama Ağı (Google Search): Google arama motorunda listenen arama sonuçlarının, ilk üç sırasında yer alan "Ücretli sponsorlu reklam" arama ağı reklamları olarak adlandırılır. En popüler Google reklam türüdür ve "-Google'da reklam vermek" denildiğinde işletmlerin öncelikli olarak hedeflediği reklam alanıdır. Listelenen sonuçlar açık arttırma teklifleri ile sıralanır. En yüksek teklifi veren internet sitesi birinci sırada yer alacaktır ancak tek etken bu değildir. Ne kadar ücretli reklamlar olsada Google sizi doğru ve alakalı internet sitesine yönlendirmelidir. Bu sebeple internet sitenizin kalitesi ve SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) puanı da önemli bir etkendir.

Digidrom, Google Arama Ağı Reklamları

Google Skillshop Sertifikalı Reklam Danışmanı

Google Arama Ağı (Search)
Digidrom, Google Görüntülü Reklam Ağı

Google Skillshop Sertifikalı Reklam Danışmanı

Google Görüntülü Reklam Ağı
Digidrom, Google Video Reklam Ağı

Google Skillshop Sertifikalı Reklam Danışmanı

Google Alışveriş Reklam Ağı
Digidrom, Google Ads Video Reklam Ağı

Google Skillshop Sertifikalı Reklam Danışmanı

Google Video Reklam Ağı (Youtube)