Anasayfa > Google Video (Youtube) Reklamları

Google Video Reklamları, işletmenizin video reklamlarını Google platformlarında (Youtube) ve Google Görüntülü Reklam ağına dahil milyonlarca internet sitesi ve uygulamada yayınlamınızı sağlar. Video reklamlar biçimleri ile işletmelerin farklı pazarlama hedeflerine odaklanılabilir. Marka bilinirliği, ürün tanıtımı, satış vb. hedefler için farklı video reklamlar hazırlanarak hem kısa dönem hem de uzun dönem reklam stratejileri oluşturulabilir. Video reklamlar, video içeriğin yanı sıra ses unsuruda yer aldığı için diğer reklam biçimlerine oranla kullanıcı açısından daha ilgi çekicidir.

Video içerik oluşturmak daha maliyetlidir ancak online satış yapan işletmeler için sipariş sayısını ve karlılığı arttırmak için en doğru reklam biçimidir. Farklı e-ticaret siteleri aynı ürünü sattığında bile kullanıcı güvenilir, bilinir, ismini daha önce duyduğu marka veya e-ticaret sitesinden alışveriş yapmayı tercih eder.

Google'ın tam kontrol sağlanabildiği bütçe yapısı ile ister küçük işletmeler, ister büyük işletmelerin Google Video reklamlarını kullanması önerilir.

Uzmanımızın sahip olduğu tüm sertifikaları görmek için lütfen tıklayın.
Google Video (Youtube) Reklamları Sertifikası (https://accredible.com ayrı sekmede açılır.)
Google Video (Youtube) Reklamları Sertifikası (PDF olarak ayrı sekmede açılır.)