Anasayfa > Hakkımızda

Digidrom Bilişim ve E-Danışmanlık, elde ettikleri tecrübe ve beceriyi resmi Google serifikaları ile tescilleyen dijital reklam yöneticilerinin kurduğu bilişim ve reklam ajansıdır. Digidrom olarak birinci önceliğimiz, işletmeleri dijital dünyaya taşımak ve her geçen gün daha fazla kullanıcının ziyaret ettiği bu dünyada çevrimiçi varlığını güçlendirmek.

Dijital dünya işletmelere ticari açıdan bir çok imkan ve olanak sağlamaktadır. Çevrimiçi gelir elde etmek isteyen işletmeler en hızlı şekilde işletmelerini dijitale taşımak istemektedir. Ancak bu durum güçlü bir rekabete neden olmaktadır. Bazı işletmeler yanlış planlar yaparak dijital dünyadan istediklerini elde edemez ve daha ilk adımda başarısız olduklarını düşünerek bu dünyada yer almak istemezler.

Güçlü rekabet unsuru işletmeleri en çok düşündüren konudur. Rekabetin reklam bütçesi ile eş değer bir şekilde işlediği var sayılır. Digidrom olarak bu tanımın tam doğru olduğunu söyleyemeyiz. Reklam bütçesi, teklif stratejileri reklam sıralamasını etkiler ama tek etken değildir. Kısaca anlatmak gerekirse, dijital reklamların adil bir yayınlanma algoritması vardır. İşletmenin küçük veya büyük olması fark etmeksizin, kendi belirlediği bütçe ve tıklama başına maliyet ile reklam verilir. Küçük işletmeler reklamlarını büyük işletmeler ile yan yana yayınlayabilir.

"Dijital reklam kampanyaları sadece çevrimiçi satışı desteklemez, sektörel reklam stratejileri ile işletmenize daha fazla müşteri çekebilirsiniz. Bu sebeple bir reklam uzmanı ile çalışmanızı öneririz. Çünkü reklam uzmanları standart yöntemlerin dışında, ürün veya hizmetiniz hakkında araştırma yapar ve işletmenizin ihtiyacına göre reklam stratejileri oluşturur. Standart yöntemler ile reklam bütçenizi boşa harcamayın."