Anasayfa > Hizmetlerimiz

Google Ads Dijital Reklam ve SEO Uzmanınız

Rekabetin her geçen gün daha da güçlendiği dijital platformlarda işletmenizi üst sıralara taşıyarak marka bilinirliği ve online gelir elde edin.

Google platformları başta olmak üzere her sektörden işletmeler için dijital çözümler sunmaktayız. Dijital reklam becerilerini Skillshop sertifikaları ile Google Ads platformunda kanıtlamış uzmanlarımız sizlere kusursuz bir deneyim sunmak için görevleri başındalar. İşletmeler için kısa dönem planlar yapmaktansa; güçlü bir rekabetin olduğu dijital dünya'da gelişimlerinin her anında yanında olmak ve bu gelişimleri esnasında harcayacak oldukları reklam bütçesini sürekli olarak kontrol altında tutmak Digidrom hizmetlerimizin ana düşücesidir. Güven ve şeffaflık unsurlarını ön planda tutarak hizmet verdiğimiz işletmelerle büyük projeler kurgularız.

Google Ads reklam biçimleri ile dijital pazarlama hedeflerinize uygun reklam stratejileri oluşturarak, yayınlanan dijital reklamlardan en yüksek verimliliğin alınmasını sağlarız. Reklam bütçesinin dönüşüm oranı ve buna bağlı olarak getirdiği online gelir hedeflenen oranda olmalıdır. İşletmeler ile yaptığımız görüşmelerde en çok şikayet edilen husus budur. Daha önce Google'da bireysel veya ajans aracılığı ile reklam yayınladıklarını ancak geri dönüş alamadıkları için reklamları durdurduklarını vurgularlar. Google'da reklam yayınlamak ve hedeflenen verimliliğe ulaşmak için bir çok etken vardır. Gerekirse reklam verilmeden önce araştırma ve hazırlık yapılmalıdır. Ek olarak SEO puanı kontrol edilmedir.

SEO puanı ücretsiz (organik) aramalarda üst sıraya taşıdığı gibi ücretli reklamlarda da en iyi verimi almanız bir etkendir. SEO puanı yüksek işletmeler daha az tıklama başına maaliyet ile teklif verebilir, benzer sektördeki köklü firmalar ile yan yana reklam yayınlayarak onlarla rekabet edebilir. Daha fazla bilgi için Whatsapp hattımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz - Google SEO Optimizasyon

Arama motorlarında üst sıraları hedefleyin.

Arama Motoru Optimizasyonu
Hizmetlerimiz - E-Ticaret ve Pazaryeri Danışmanlığı

Alışveriş Reklamları ile daha fazla sipariş alın.

E-Ticaret Danışmanlığı
Hizmetlerimiz - Google Ads Reklamları

İşletmenizin hedeflerine uygun reklam biçimleri.

Google Ads Reklamları
Hizmetlerimiz - Dijital Kampanyalar

Dijital platformlardaki tüm kullanıcılara ulaşın.

Dijital Kampanyalar
Hizmetlerimiz - İstatiksel Reklam Analizi

Reklam analizleri ile bütçe verimliliği her zaman kontrolünüz altında.

İstatiksel Reklam Analizi
Hizmetlerimiz - Fiyat Karşılaştırma

Doğru fiyat, doğru reklam biçimi işletmenizin daha hızlı büyümesinin formülüdür.

Fiyat Karşılaştırma