Kurumsal Hizmet Paketimizi, özellikle Youtube'da reklam yayınlamak isteyen işletmeler için öneririz.

Aylık olarak ödeme yaparak Youtube Premium üyeliği alan kullanıcılar Youtube'da reklam izlemezler. 2022 yılı istatistiklerine göre 80 milyon Youtube Premium üyesi mevcut. Aylık 2 milyar kullanıcının ziyaret ettiği Youtube'un sadece %5'i reklam izlemiyor.

Kurumsal Hizmet Paketi Tanımı :

Bireysel Hizmet Paketinin tüm özelliklerini kapsamaktadır. Ek olarak verilen hizmet tanımımız aşağıda listelenmiştir.

Google Analytics Kurulumu: Google Analytics, internet sitenizin performans analizini yapan ücretsiz Google servisidir. Topladığı analiz verilerini otomatik olarak farklı segmentlere ayırır ve sitenizi ziyaret eden kullanıcıların davranışları hakkında detaylı bir sunar. Günlük, Haftalık ve Aylık ziyaretçi istatistiklerinin yanı sıra gerçek zamanlı olarak internet sitenizdeki kullanıcıların sayısını görebilirsiniz. Teknolojinin gelişmesi ile mobil kullancılar haraket halinde internet sitelerini ziyaret edebiliyor veya alışveriş yapabiliyor. Google Analytics ile ziyaretçilerin yüzde kaçının mobil, yüzde kaçının masaüstü cihazlardan ziyaret gerçekleştirdiğini. Hatta hangi işletim sistemi ve tarayıcı kullandığına kadar ek bilgiler içermektedir.

Youtube Video Reklamlar: Ayda milyarlarca kullanıcının ziyaret ettiği Youtube'da düşük bütçelerle hazırlamış olduğunuz tanıtım videosunun reklamını verebilirsiniz. Youtube içeriği ile çok farklı amaçlara hizmet eden bir platformdur. Eğlence, Pratik Bilgiler, Eğitim, Müzik, Sanat vb. bir çok kategoride video içeriği barındırır. Geniş bir yelpazaye sahip olan Youtube'da hedef kitlenize göre reklam yayınlayabilir ve reklam bütçenizden en iyi verimi alabilirsiniz. Örneğin, işletmenizin yeni çıkan marka sosunu tanıtmak ve online satışlarını arttırmak istiyorsunuz. Video reklamınızın Youtube'da sadece yemek tariflerinde hatta sadece makarna tariflerinde görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

Dönüşüm İzleme:

Hedef Kitle Yönetimi: